Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G H I J K L M VIP A VIP B H I J K L M N A B C D E F G H I J K L M N A B A B C D E F G H I J K L
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Kayseri Kadir Has Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Kayserispor – Gençlerbirliği Maç Biletleri Biletalsat.com’da!

Spor Toto Süper Ligi’nde futbol karşılaşmaları tüm hızıyla devam ederken takımınıza tribünden gereken desteği vermek için hemen Kayserispor Gençlerbirliği maç bileti alın ve takımınızın yanında olduğunuzu gösterin.

Bilet almanın veya bilet satmanın hızlı ve güvenilir adresi Biletalsat.com ile Kayserispor Gençlerbirliği maç bilet devir işlemi yapmak oldukça kolay. Ligde yaşanan 3 puan savaşında takımlar taraftarlarının desteğini bekliyorlar. Bu yüzden siz de Biletalsat.com güvencesiyle istediğiniz Kayserispor Gençlerbirliği maç biletini alabilirsiniz.

Kayserispor Gençlerbirliği Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye Süper Ligi’nde sezon sonlarına yaklaşırken tribündeki ateşi hissetmek ve futbolcuların heyecanına ortak olmak için acele edin ve hemen Kayserispor Gençlerbirliği maç bilet devir işlemini gerçekleştirin.

Kayserispor Gençlerbirliği maç bilet devir işlemi yapmak isteyenler Kayserispor Gençlerbirliği maç bileti fiyatını merak ederken cevabını Biletalsat.com adresinde buluyorlar. Kayserispor Gençlerbilrliği bilet fiyatı kategorilere göre değişmekte olup uygun fiyata yine Biletalsat.com adresinde yer alıyor. Siz de Kayserispor Gençlerbirliği maçına veya daha fazla spor etkinliğine göz atmak istiyorsanız hemen Biletalsat.com adresini takip edin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.