Koray Avcı Biletleri Yoğun İlgi Görüyor!

Söz yazarı, bestekar ve aynı zamanda müzik yorumcusu olan Koray Avcı, 2010 yılında ilk kez televizyon dünyasına adım atmıştır. Koray Avcı’nın 2012 yılında metroda söylediği şarkının bir genç tarafından videoya çekilip sosyal medya platformundan paylaşılması üzerine video büyük ilgi görmüş ve bu video Koray Avcı’yı, yediden yetmişe herkesin hayranlıkla dinlediği bir müzisyen konumuna getirmiştir.

Canlı performansıyla dinleyicilerine keyifli vakit geçirten Koray Avcı konser biletleri için en güvenilir adres Biletalsat.com. Siz de Biletalsat güvencesiyle slow müziğin beğenilen ismi Koray Avcı biletlerini kolaylıkla alabilir ve Koray Avcı’nın sahne performansını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Koray Avcı Kimdir?

2012 yılından beri her konseri yoğun ilgi gören Koray Avcı, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Koray Avcı, çocukluğundan beri müziğe ilgi duymuş ve müzik kariyerine Ankara’da bulunan performans mekanlarında şarkı söyleyerek başlamıştır. Muğla Üniversitesi, Fen – Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü mezunu olan Koray Avcı, 2012 yılından sonra müzik kariyerinde hızlı bir yükselişe geçmiş ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Koray Avcı müzik kariyerine devam ederken bir yandan da Çankaya Üniversitesi’nde İç Mimarlık Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir.

Siz de başarılı sanatçıyı sahnede canlı olarak izlemek istiyorsanız hemen Biletalsat güvencesiyle Koray Avcı biletlerini alın.

Koray Avcı Biletleri Nereden Alınır?

Slow müzik denilince akla gelen isimlerden Koray Avcı bileti almak için siz de bilet almanın hızlı adresi Biletalsat’a gelebilirsiniz. Her konseri yoğun ilgi gören ve canlı performansı dinleyenlerde büyük hayranlık uyandıran Koray Avcı biletleri Biletalsat adresinde.

Bİletalsat ile Koray Avcı biletlerine kolayca ulaşabileceğiniz gibi elinizde bulunan biletleri de Koray Avcı bilet sat işlemi ile kolayca satabilirsiniz. Koray Avcı bilet satma işlemi yapmak isteyen üyeler, sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna basarak biletlerini hızlı bir şekilde satabilirler.

Koray Avcı bilet fiyatlarını uygun olarak almak için Biletalsat’a bakmanız yeterli olacaktır. Koray Avcı bilet fiyatı kategorilere göre düzenlenmektedir. Koray Avcı’nın gitmek istediğiniz etkinliğini seçin ve en uygun Koray Avcı bilet fiyatını görmek için Biletalsat’a gelin.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.