Mabel Matiz Biletlerine Yoğun İlgi Sürüyor!

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Mabel Matiz, lise yıllarında müziğe ilgi duymaya başlamış ve bu alanda kendini geliştirmeye çalışmıştır. Lise ve üniversite yıllarında kısa süreli gitar ve şan dersleri alan başarılı şarkıcı aynı zamanda pek çok şarkıya da söz yazmıştır. Mabel Matiz’in etkileyicini yorumunu sahnede canlı olarak dinlemek için Mabel Matiz biletlerine göz atabilirsiniz.

31 Ağustos 1985 yılında Mersin’de dünyaya gelen şarkıcı, dillere dolanan pek çok şarkıya da imzasını atmıştır. Değişik tarzdaki yorumuyla büyük bir hayran kitlesi elde eden Mabel Matiz bilet alarak siz de onun canlı performansını sahnede izleme şansını yakalayabilirsiniz. Harbiye Konserleri devam ederken siz de diğer etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Mabel Matiz kimdir?

2008 yılından bu yana müzik dünyasının içinde olan Mabel Matiz, ilk albümünü 5 Mayıs 2011’de çıkarmıştır. Adıyla aynı ismi paylaşan albümünde yer alan 5 parçaya klip çekilmiştir. Ancak Mabel Matiz esas yükselişi ikinci albümü Yaşım Çocuk ile yakalamıştır. ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ ve ‘’En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ gibi ödülleri defalarca kazanan Mabel Matiz bilet almak için Biletalsat en doğru adres. Siz de sanatçının etkileyici konserini izlemek istiyorsanız hemen Biletalsat’a gelin ve Mabel Matiz biletlerine göz atın.

Etkileyen Yorumuyla Mabel Matiz

Mabel Matiz’in yorumu herkesi etkilediği gibi sahne performansı da çok konuşuluyor. Siz de Mabel Matiz bilet alarak bu konserin tadını çıkarabilirsiniz. Elinizde bulunan Mabel Matiz biletlerini de yine Biletalsat ayrıcalığıyla hemen satabilirsiniz. Mabel Matiz bilet satmak isteyenlerin Biletalsat sayfasındaki sağ üst köşedeki Bilet Sat butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Mabel Matiz bilet satmak Biletalsat ile oldukça hızlı ve kolay.

Mabel Matiz bilet almak isteyen müzikseverler için en uygun Mabel Matiz bilet fiyatı Biletalsat sayfasında. Biletalsat’ta Mabel Matiz bilet fiyatları kategorilere göre düzenlenmiştir. En düşük fiyattan en yüksek fiyata doğru sıralanan Mabel Matiz bilet fiyatından kendinize en uygun olanı seçebilir ve sahnedeki yerinizi alabilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.