Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Covid-19 kapsamında alınan kuralları okumak için Buraya tıklayın
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Medipol Başakşehir - Beşiktaş Maç Biletleri

Medipol Başakşehir Beşiktaş

Medipol Başakşehir Beşiktaş maçı, daha şimdiden Türkiye Süper Ligi’nde sonucu en çok merak edilen müsabakalar arasında yer alıyor.

Medipol Başakşehir’in son dönemde yakaladığı büyük çıkış ortada. Bu nedenle her ne kadar seyircisi ve köklü bir geçmişi olmasa dahi son sezonlarda ortaya koydukları performans onlara büyük bir saygı gösterilmesini sağladı diyebiliriz. Bu nedenle Medipol Başakşehir Beşiktaş müsabakası, tam anlamıyla bir derbi müsabakası olarak değerlendiriliyor. Doğal olarak bu durumda Medipol Başakşehir Beşiktaş maç bilet fiyatları da bir derbi maçına uygun olarak belirlenmiş durumda. Futbol severlerin uğrak mekanı olan biletalsat.com platformunu keşfeden şanslı taraftarlar, bu fiyat standartlarından pek fazla etkilenmiyor. Çünkü biletalsat.com platformunda Medipol Başakşehir Beşiktaş bilet fiyatlarını bizzat siz taraftarlar kendi aralarındaki anlaşma sonucu belirliyor.

Güvenli ödeme sistemi ve hızlı iletişim kanalları sayesinde biletalsat.com üzerinden Medipol Başakşehir Beşiktaş maçı için biletinizi alabilirsiniz. Medipol Başakşehir Beşiktaş maç biletleri ile ligin ikinci yarısında, 22. haftada oynanacak olan bu çok özel müsabakayı Fatih Terim Stadyumu’ndan takip edebilirsiniz.

Abdullah Avcı Eski Takımına Karşı

Medipol Başakşehir Beşiktaş maçı, Abdullah Avcı için çok özel bir anlama sahip. Uzun zamandır çalıştırdığı Medipol Başakşehir’den ilk defa ayrılan Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’ta nasıl bir performans göstereceği soru işareti. Medipol Başakşehir Beşiktaş maçı bu anlamda Abdullah Avcı için iyi bir sınav olacak gibi görünüyor. Eski takımını iyi tanıyan tecrübeli hoca, bu durumun avantajını muhakkak kullanmaya çalışacaktır.Biletler çıkar çıkmaz biletalsat.com üzerinden Medipol Başakşehir Beşiktaş maç bileti alarak bu özel müsabakayı canlı olarak takip edebilirsiniz. Transfer sezonunda beklenen hareketliliği gösteremeyen Beşiktaş, bu konuda taraftarlar tarafından ciddi anlamda eleştirildi.

Ligin 22. haftasına dek Kartal bu yarışın içinde kalmayı başarırsa, bu maçın anlamı çok daha büyük olacaktır. Özellikle şampiyonluk yolunda, takımınızı bu zorlu deplasmanda yalnız bırakmamak için biletalsat.com üzerinden uygun biletleri takip edebilirsiniz.

Biletler Tükenmeden Yerinizi Ayırın

Medipol Başakşehir Beşiktaş bilet al seçeneğini değerlendirenleri oldukça keyifli bir İstanbul derbisi bekliyor. Her iki takım arasında geçtiğimiz yıllarda oynanan hemen hemen tüm müsabakalar taraftarları tatmin edecek bir düzeydeydi. Zirve yarışının heyecanına ortak olmak istiyorsanız Medipol Başakşehir Beşiktaş maçındaki yerinizi biletler tükenmeden ayırın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.