Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Medipol Başakşehir – Hatayspor

Türkiye Süper Ligi heyecanı sürerken sen de takımının yanında yer almak ve takımına gereken desteği vermek için sayfamızdan Medipol Başakşehir Hatayspor maç bileti alabilirsin. Türkiye Süper Ligi’nin en heyecanlı maçlarını canlı izlemek için hemen Medipol Başakşehir Hatayspor maç bilet devir işlemini gerçekleştirebilirsin.

Medipol Başakşehir – Hatayspor Biletleri Nereden Alınır?

Medipol Başakşehir Hatayspor bilet devir işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek isteyen futbol tutkunları Biletalsat.com adresine gelerek işlemlerini hızlıca gerçekleştirirler. Sen de tribündeki yerini almak için acele et ve sayfamızda yer alan Medipol Başakşehir Hatayspor biletlerinden sana uygun olanını al. Medipol Başakşehir Hatayspor bilet satışı yapmak veya Medipol Başakşehir Hatayspor bilet almak isteyen taraftarların buluşma adresi Biletalsat.com.

Medipol Başakşehir – Hatayspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Spor heyecanını tribünden yaşamak isteyenler Medipol Başakşehir Hatayspor bilet fiyatlarına Biletalsat.com adresinden kolayca ulaşabilirler. Sen de en uygun Medipol Başakşehir Hatayspor bilet fiyatını bulmak ve tribünün en güzel yerinden maçı izlemek istiyorsan hemen biletini al ve bu heyecanlı karşılaşmadaki yerini ayır.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.