Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F G A B C D E A1 B1 C1 D1 E1 A A1 B C D E B1 C1 D1 E1
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Medipol Başakşehir – Kayserispor Maç Biletleri Biletalsat.com’da!

Türkiye Süper Ligi’nde 2019 – 2020 sezonunun sonuna doğru gelirken herkes bu sezon kimin şampiyon olacağını merak ediyor. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Başakşehir bu kez evinde Kayserispor’u ağırlıyor. Mağlubiyeti veya beraberliği kabul etmeyen Medipol Başakşehir’in Kayserispor’a karşı mücadelesini canlı olarak izlemek ve futbolcuların heyecanına ortak olmak için hemen Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bileti alın.

Medipol Başakşehir – Kayserispor Maç Bileti Fiyatı Nedir?

Bilet almanın hızlı ve güvenilir yolu Biletalsat.com adresinden gitmek istediğiniz tüm maçlara bilet bulabileceğiniz gibi Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bileti alabilirsiniz. Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bilet devir işlemlerinin hızlı ve güvenilir adresi biletalsat.com tüm spor tutkunlarının buluşma noktası oluyor.

Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bileti fiyatı ne kadar diye merak edenler Biletalsat.com adresinde kategorilere göre değişen Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bilet fiyatlarını karşılaştırabilirler. Size uygun olan güncel Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bileti fiyatları için Biletalsat.com adresini takip etmeyi unutmayın.

Medipol Başakşehir – Kayserispor Maç Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

2019 – 2020 sezonunun sonuna gelirken futbol müsabakalarını kaçırmak istemeyenler Medipol Başakşehir – Kayserispor maç biletleri ne zaman satışa çıkıyor diye düşünmeye başladılar bile. Medipol Başakşehir – Kayserispor maç bilet devir işlemi yaparak bilet almak isteyenler Biletalsat.com adresini takip ederek biletler satışa sunulduğu gibi istedikleri bileti alabilirler.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.