Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 224,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 224,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

16 Mayıs’ta Monika Kruse Sahnesini Kaçırmayın!

16 Mayıs 2020’de İstanbul’a gelecek Monika Kruse için siz de hemen Biletalsat.com adresine gelin ve Monika Kruse biletleri tükendi mi diye düşünmeden hemen biletinizi alın. 25 yıldan uzun bir süre elektronik müziğin nabzını tutan Monika Kruse’un performansını sahnede canlı olarak izlemek ve harika vakit geçirmek istiyorsanız Biletalsat.com adresinden Monika Kruse bilet alma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avrupa’nın hemen her etkinlikteki tekno sahnelerinin aranan ismi Monika Kruse İstanbul’dayken bu konseri kaçırmamalısınız. Siz de Monika Kruse biletlerine göz atabilir ve Biletalsat.com ile Monika Kruse biletlerini hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Monika Kruse Biletleri Nereden Alınır?

Tekno müziğin başarı isimlerinden Monika Kruse 16 Mayıs 2020’de, İstanbul’da yer alan Zorlu Center’da sahne alacak. Siz de keyifli vakit geçirebileceğiniz bu etkinliği kaçırmamak için hemen Monika Kruse bilet alabilirsiniz. Biletalsat.com güvencesiyle Monika Kruse biletlerini almak da oldukça kolay.

Bilet almanın veya bilet satmanın adresi Biletalsat.com ile herhangi bir nedenden etkinliğe katılamayacağınız için elinizde bulunan Monika Kruse bilet satma işlemini de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Monika Kruse bilet satmak için yapmanız gereken oldukça basit. Biletalsat.com adresine gelmek ve sağ üst köşede yer alan bilet sat butonuna tıklamak.

Monika Kruse Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Monika Kruse bilet almak veya Monika Kruse bilet satmak isteyen elektronik müzik tutkunlarının en çok merak ettikleri sorulardan biri de “Monika Kruse bilet fiyatı ne kadar?” oluyor.

Siz de Monika Kruse bilet fiyatını öğrenmek istiyorsanız hemen Biletalsat.com adresine gelin ve size uygun Monika Kruse biletlerini seçerek uygun fiyatlara alın. Kategoriye göre farklılık gösteren Monika Kruse bilet fiyatını öğrenmek ve bilet fiyatlarını karşılaştırmak için Biletalsat.com adresini takip edebilirsiniz.

Monika Kruse bilet almak ve diğer etkinliklerden haberdar olmak için Biletalsat.com sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.