Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

2 Ekim Murat Boz Konserini Kaçırmayın!

Türkiye’nin en çok dinlenen pop müzik sanatçılarından Murat Boz 2 Ekim’de sevenleri ile buluşmak için Harbiye Açık Hava Sahnesi’ne çıkacak. Siz de bu harika konserde doyasıya eğlenmek ve sevdiğiniz sanatçının performansını canlı olarak izlemek istiyorsanız hemen Murat Boz bilet alın. Murat Boz biletleri satışa sunulduğu gibi tükeniyor. Ancak Biletalsat ile Murat Boz biletlerine ulaşmak bir tık uzağınızda.

Harbiye Konserleri tüm hızıyla devam ederken bu defa sahneye Murat Boz çıkıyor. Etkileyici sahne şovunu izlemek istiyorsanız pop müziğinin başarılı ismi Murat Boz bileti alabilirsiniz. En güzel konserlerdeki yerinizi almak ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak Biletalsat ile oldukça kolay. Gitmek istediğiniz etkinliği seçin ve biletinizi hemen alın.

Pop Müziğinin Prensi Murat Boz

Yediden yetmişe herkesin severek dinlediği Murat Boz biletlerine Biletslsat ile biletler satışa çıktı mı diye düşünmeden erişebilirsiniz. Murat bilet alma işleminin adresi Biletalsat olduğu gibi Murat Boz bilet satma işleminin de adresi Biletalsat oluyor. Elinde Murat Boz bileti bulunan ve bu biletleri satmak isteyen müzikseverler Biletalsat ile hızlı bir şekilde Murat Boz bilet satma işlemini gerçekleştirebilirler.

Bilet alışverişinin hızlı yolu Biletalsat ile bilet alıcı ve bilet satıcıları buluşuyor. En etkileyici konserlere anında bilet bulabilmenin adresi Biletalsat’ta Murat Boz biletleri tükenmiyor. Murat Boz bilet satma veya alma işlemi gerçekleştirmek için Biletalsat adresine gelmeniz ve biletlere bir göz atmanız yeterli olacak.

Murat Boz Bilet Fiyatı Nedir?

Konserleri her zaman yoğun ilgi gören Murat Boz bu sefer Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşmak için hazırlanıyor. En sevilen şarkılarını müzikseverler için paylaşacak olan Murat Boz biletleri de Biletalsat adresinde. Konsere katılmak isteyen dinleyicilerin en çok merak ettikleri sorular arasında “Murat Boz bilet fiyatı nedir?” geliyor. Murat Boz bilet fiyatından haberdar olmak için Biletalsat sayfasını takip edebilirsiniz. En uygun Murat Boz bilet fiyatı sitemizde. Siz de Murat Boz bilet fiyatını karşılaştırın ve size en uygun gelen bileti hemen alın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.