Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Harbiye Sahnesi 4 Ekim’de Murat Boz’u Ağırlıyor!

Her konseri yoğun ilgi gören ve şarkıları yediden yetmişe herkesin dilinde olan Murat Boz 4 Ekim’de Harbiye Sahnesi’ne çıkıyor. Açık Hava Sahnesi’nde en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Murat Boz biletleri Biletalsat sayfasında yalnızca bir tık uzağınızda. Biletalsat sayfasına gelen kullanıcılar Murat Boz bilet almak için sadece istedikleri bileti seçebilir ve sonra konser günü Murat Boz’u en güzel yerden izleme ayrıcalığını elde edebilirler.

Pop müziğinin başarılı ismi Murat Boz Açık Hava Sahnesi’nde sevenlerini coşturmaya kararlı. Eğlenceli vakit geçirmek için siz de Murat Boz biletlerine göz atın ve en uygun Murat Boz bileti alın.

Sevilen Şarkılarıyla Murat Boz

Tüm Türkiye tarafından sevilen ve sahne şovları herkes tarafından beğenilen Murat Boz, en güzel performansını Harbiye Sahnesi’nde göstermek için hazırlanıyor. Murat Boz’un etkileyici yorumu müzikseverleri derinden etkileyecek. Açık Hava’da müzik dinlemenin keyfine varmak için Murat Boz bileti alın ve sevdiğiniz sanatçıyı yakından görme fırsatı yakalayın.

Bilet alışverişi yapmanın güvenli yolu Biletalsat adresinde sadece Murat Boz bilet alma değil Murat Boz bilet satma işlemi de hızlı bir şekilde yapılıyor. Murat Boz bilet satmak isteyen kullanıcılar Biletalsat sayfasına gelerek sağ üst köşede yer alan Bilet Sat butonuna tıklayabilirler. Sitemize üye olan Biletalsat kullanıcıları Murat Boz bilet satma işlemini kolayca gerçekleştirebilirler.

Murat Boz Bilet Fiyatı Nedir?

Başarılı sanatçının konserine katılmak isteyen müzik tutkunları en çok “Murat Boz bilet fiyatı nedir?” diye merak ediyorlar. Murat Boz bilet fiyatlarına erişmek için Biletalsat sayfasını kontrol edebilirsiniz. Murat Boz bilet fiyatı en uygun şekilde Biletalsat sayfasında yer alıyor. Kategoriler halinde sıralanan Murat Boz bilet fiyatı en düşükten en yükseğe doğru gitmektedir.

Murat Boz bilet fiyatlarını karşılaştırmak, Murat Boz biletleri satışa sunulduğu an haberdar olmak, Harbiye Konserleri kapsamında düzenlenen etkinlikleri ilk önce duymak için Biletalsat adresini takip edebilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.