biletalsat.com

Üyelik Ana Sözleşmesi

Ek – 5

PLATFORM MESAJLARI, BİLDİRİMLER ve ÇEREZ POLİTİKASI

 

Son güncellenme tarihi: 09.12.2018

 

1. Tüm kullanıcılar Platforma üye olarak, Şirket ile paylaşmış oldukları iletişim araçlarının kendilerine ait olduklarını kabul ve taahhüt ederler. Şirket ile paylaşılan bilgilerin yanlışlığı veya eksikliğinden doğan hiç bir durumdan Şirket sorumlu değildir. Zira Şirket kullanıcıların bütün bilgilerinin doğruluğunu teyit edemez.

2. Tüm kullanıcılar Platformda paylaştıkları profilleri de dahil olmak üzere tüm bilgilerin yanlışlığından, eksikliğinden veya hatasından doğan ve doğacak her türlü zarara karşı sorumlu olmayı, bu zarardan Şirket’in hiç bir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt ederler.

3. Bir şekilde böyle bir zarar nedeniyle Şirket’in ödemek zorunda kalacağı idari veya adli bir cezayı rucüen ödemeyi de kabul ve taahhüt ederler.

4. İş bu sözleşme ile tüzel kişi üyeler Şirket tarafından kendilerine elektronik ileti gönderilmesini kabul ederler. Bu elektronik iletilerin alınmasını istemeyen kullanıcılar hiç bir gerekçe belirtmeksizin [email protected] elektronik posta hesabına ‘Ret Bildirimi’ konu başlığı ile kolayca ve ücretsiz olarak istekte bulunabilirler. Talebin Şirkete ulaşmasına müteakip 1 (Bir) iş günü içerisinde üyeye elektronik ileti gönderilmesi durdurulur.

5. Gerçek kişi kullanıcılar kendilerine elektronik ileti gönderilmesini ancak sözleşme metnin devamında bulunan ‘Şirket tarafından etkinliklerle ilgili tarafıma bilgilendirme mesajları atılmasını istiyorum.’ kutucuğu işaretleyerek ayrıca ve açıkça kabul edebilirler. Sonradan elektronik ileti gönderilmesini almak isteyen kullanıcılar bu konuya ilişkin taleplerini [email protected] adresine ‘Kabul Bildirimi’ konu başlıklı elektronik posta ile iletebilirler. Talebin ulaşmasına müteakip 1 (Bir) iş günü içerisinde kullanıcıya elektronik ileti gönderilmesine başlanır.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.