Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 224,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 224,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Richie Hawtin 28 Mart’ta İstanbul’da!

Plastikman takma adıyla da tanınan Richie Hawtin, 28 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da sahne alacak. Siz de bu harika DJ performansını izlemek ve Richie Hawtin’in eşsiz müziklerini canlı olarak dinleyip elektronik müziğin keyfini doyasına çıkarmak istiyorsanız hemen biletalsat.com adresine gelin; güvenilir bir şekilde Richie Hawtin biletlerine sahip olun.

DJ ödüllerinin en önemlilerinden olan “En İyi Techno DJ” ödülünü 3 kez almayı başarmış ve her sene bu ödüle aday olarak gösterilmiş olan başarılı DJ Richie Hawtin’in Türkiye’deki canlı performansını kaçırmamak için hemen biletalsat.com adresine gelerek Richie Hawtin bilet alma işlemini gerçekleştirin.

Richie Hawtin Konseri Nerede?

Elektornik müzik severlerin kaçırmak istemeyeceği Richie Hawtin konseri 28 Mart 2020 gecesi Zorlu PSM Turkcell sahnesinde gerçekleşecek. Siz de bu harika vakit geçireceğiniz konseri kaçırmamak için hemen Richie Hawtin bilet alabilirsiniz.

Zorlu PSM’ye toplu taşıma ile gitmek isteyen izleyiciler, metro veya metrobüs kullanarak rahatlıkla Zorlu Center’a ulaşım sağlayabilirler.

Richie Hawtin Biletleri Nereden Alınır?

Richie Hawtin konserini canlı olarak izlemek isteyen Tekno Müzik tutkunları, bilet almanın ve bilet satmanın en güvenilir adresi Biletalsat.com ile Richie Hawtin bilet alabilirler. Bunun yanında elinde bilet bulunan ve herhangi bir nedenden etkinliğe gidemeyecek katılımcılar yine Biletalsat.com adresine gelerek Richie Hawtin bilet sat işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Biletalsat.com platformu ile bilet alabileceğiniz gibi Richie Hawtin bilet satmak isteyenler için de bir çözüm oluyor.

Richie Hawtin Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Tekno müzik dinlemenin tadını çıkarmak ve Richie Hawtin’in keyifli şovunu canlı olarak izlemek için Richie Hawtin biletlerine Biletalsat.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Konsere gitmek için Richie Hawtin bilet fiyatını merak edenler Biletalsat.com adresine gelerek sorularının cevabını bulabilirler. Richie Hawtin bilet fiyatı uygun ve güncel olarak Biletalsat.com adresinde.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.