Sertab Erener Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Müzisyen, şarkıcı, besteci ve aynı zamanda söz yazarı olan Sertab Erener 2020 konserlerinde dinleyicilerin oldukça keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Pop müziğinin en başarılı isimlerinden Sertab Erener’in performansını canlı izlemek istiyorsan sen de Biletalsat güvencesiyle biletini al ve Sertab Erener konserlerini kaçırma.

Sertab Erener biletleri Biletalsat ile bir tık kadar uzağında. Hemen her şarkısını ezbere bildiğimiz ve 1987 yılından beri dinlediğimiz Sertab Erener bilet almak için acele et.

Müzik Dünyasının Başarılı İsmi Sertab Erener

4 Aralık 1964’te İstanbul’da dünyaya gelen Sertab Erener, sırasıyla İstanbul Belediye Konservatuvarı, İstanbul Devlet Konservatuvarı ve Mimar Sinan Üniversitesi Opera Ana Sanat Dalı Opera ve Konser Şarkıcılığı Bölümü’nde dersler almıştır. Öğrencilik yıllarında müzik kariyerine opera dalında devam etmeyi düşünen şarkıcı, daha sonra operadan vazgeçerek sahne solistliği yapmaya başlamıştır.

1987 yılında Sezen Aksu’nun doğum günü partisine katılan Sertab Erener, Sezen Aksu’nun ilgisini çeker ve onun yanında geri vokallik yapmaya başlar. Bu gelişmelerin ardından Sertab Erener, kariyerinde hızlı bir yükselişe geçer ve 2003 yılında Türkiye’yi Eurovision yarışmasında “Everyway That I Can” şarkısıyla temsil eder. Yarışmada birinciliği kazanan Sertab Erener, Türkiye için büyük bir gurur kaynağı olur.

Siz de Sertab Erener’in muhteşem performansını canlı olarak izlemek için Sertab Erener bilet al işlemini Biletalsat üzerinden kolayca alabilir ve konserde Sertab Erener şarkılarına eşlik edebilirsiniz.

Sertab Erener Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Müzik dinlemeyi seven ve hiçbir konseri kaçırmak istemeyenler Sertab Erener bilet fiyatını en uygun şekilde bulmak için Biletalsat’a gelebilirler. Sertab Erener bilet fiyatları kategorilere göre düzenlenmiştir. Biletalsat adresinde Sertab Erener bilet fiyatı en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralanmıştır. Siz de kendinize en uygun bileti seçebilir ve konserdeki yerinizi alabilirsiniz.

Bilet almanın ve bilet satmanın en güvenilir adresi Biletalsat ile elinizde bulunan Sertab Erener biletini de kolayca satabilirsiniz. Sertab Erener bileti satmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.