Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için HES kodu gerekmektedir. Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Sertab Erener 4 Eylül'de Harbiye’de!

Sertab ErenPop müziğinin en başarılı ve en sevilen isimlerinden Sertab Erener, 4 Eylül günü Harbiye Sahnesi’nde dinleyicileri ile buluşacak. Siz de Sertab Erener’in performansını canlı olarak izlemek istiyorsanız Biletalsat adresine gelerek Sertab Erener bilet alma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve güven içinde biletinizi alabilirsiniz.

Bilet almanın güvenilir adresi Biletalsat’ta Sertab Erener biletleri oldukça büyük ilgi görüyor. Sen de Sertab Erener’in performansını canlı olarak izlemek ve onun sahne şovunu yakından görmek istiyorsan Sertab Erener bilet alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin.

Sertab Erener Biletleri Nereden Alınır?

Sertab Erener bileti alarak onu sahnede canlı olarak izlemek isteyen müzik tutkunları, Sertab Erener bilet alma işlemini Biletalsat adresinden gerçekleştiriyor ve konserdeki yerlerini alıyorlar. Biletalsat ile sadece bilet alma işlemi yapılmıyor aynı zamanda bilet satma işlemi de hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Elinde bilet bulunan ve herhangi bir neden dolayı konsere katılamayacak müzik tutkunları Biletalsat adresi ile Sertab Erener bilet satma işlemini de hızlı bir şekilde yapıyorlar. Siz de elinizde bilet varsa Biletalsat adresinden Sertab Erener bilet satma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Bilet Sat butonuna basmanız yeterli olacak. Ardından sitemize üye olun ve Sertab Erener biletlerini kolayca satın.

Sertab Erener Bilet Fiyatı Ne Kadar?

“Everyway That I Can” şarkısıyla Türkiye’yi en güzel şekilde temsil eden Sertab Erener biletleri için Biletalsat adresini kontrol edebilirsiniz. Sertab Erener bilet fiyatı kategorilere göre düzenlenmiştir. En düşük fiyattan en yüksek fiyata doğru sıralanan Sertab Erener bilet fiyatını en uygun şekilde Biletalsat adresinde bulacaksınız.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.