Biz Kimiz?

Biletalsat.com, bireylerin bütçe eğlence dengesini gözeterek etkinliklere katılamayacak kişiler ile etkinliklerde yer almak isteyen kişileri bir araya getiren, paylaşım ekonomisi tabanlı güvenli bir pazar platformdur. Bu platformda alıcılar ve satıcılar etkileşimli yol haritaları ile kendileri için en uygun yeri ve zamanı tercih edebilir.

Biletalsat.com, başta Türkiye olmak üzere, İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya ve Hollanda dahil 6 ülkede Konser, Sinema, Tiyatro, Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Festival gibi biletli tüm etkinliklere yerli ve yabancı her bireyin güvenli ve etkin katılımını sağlıyor.

Etkinlik için bileti olan ancak katılamayacak kişi ile, etkinlikte bilet arayan ama bulamayan kişilerin buluştuğu güvenli ortamın tadını çıkarın.

Neden Farklı Fiyatlar Görüyorum?

Biletalsat.com’da her satıcı kendi biletinin fiyatını kendisi belirler.

Bazı satıcılar o etkinlik için kullanamayacağı biletinin ücretini sadece amorti etmek isterken, bazıları bundan ekstra kazanç sağlamak ister bazılarıysa olduğundan çok daha ucuza biletini paylaşır.

Fiyatların belirlenmesinde Biletalsat.com’un hiç bir etkisi olmadığı gibi Biletalsat.com herhangi bir satış işlemi de yapmamaktadır.

Alıcılar için Ne Kadar Güvenli?

Biletalsat.com platformundan biletini temin eden bir alıcı, ilgili etkinliğe biletten kaynaklanan bir nedenle katılamadıkça etkinlik için ödediği ücret satıcıya ödenmez.

Biletalsat.com, biletin orijinal olduğundan ve alıcının seçtiği kriterlere uygun olduğundan emin olmadan satıcıya ödeme yapmaz ve gerçeği yansıtmayan bilet tespit ederse alıcıya, yaptığı ödemesini iade eder. Ayrıca buna neden olan satıcılara işletmesel ve parasal cezalar uygular.

Satıcılar için Ne Kadar Güvenli?

Bilatalsat.com, satıcının platformda satmış olduğu biletin ücretini, etkinliği takip eden ve önceden belirlenmiş günlerde otomatik olarak satıcının kendi hesabına yatırır.

Biletalsat.com belirlenen ödemelerde ve satış işleminde sorun yaşanması halinde satıcılar ile doğrudan iletişime geçecek deneyimli satış operasyonu ekibine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri?

Biletalsat.com platformu küresel çapta ve pek çok dilde hizmet veren müşteri temsilciliğine sahiptir.

Bu itibarla platforma ulaşan yardım ve destek talepleri gün ve saat fark etmeksizin anında cevaplandırılır.

Biletlerin Ulaşımı Nasıl?

Alış işlemi gerçekleştiğinde, satıcıyla doğrudan iletişime geçilerek, alıcının bildirdiği adrese gönderim yapılması konusunda uyarı yapılır. Gönderim süresi hiç bir zaman etkinlik başlangıç tarihini geçemez.

Biletalsat.com etkinlik tarihinden önce alıcıya biletin ulaştırılmasını garanti eder. Geç veya hiç ulaşamama durumunda alıcının ücreti iade edilir, satıcıya idari ve parasal cezalar uygulanır.

Son Dakika Biletleri Nedir ve Nasıl Çalışır?

Bazı etkinlikler için beklenen kargolama süresi geçtikten sonra da bilet satışı yapılabilmektedir. Ancak bu durumda biletin ulaştırılması ve etkinliğe yetiştirilmesi özel şartlar ve özel bir çaba gerektirir. Biletalsat.com platformu bu hizmet için nitelikli alt yapıya sahiptir..

Biletalsat.com son dakika biletleri kategorisine giren biletler için, etkinlik alanına yakın temin noktaları belirler, alıcılara hızlı ve etkin ulaşım sağlar.

Parasal Ve İdari Cezalar Nedir?

Parasal cezalar üyelik ana sözleşmesinin üçüncü ekinde yer alıp, belirtilen durumlara karşılık gelen ücretlerden oluşur.

Bunun yanında, Biletalsat.com, platformunun manipülatif amaçlarla kullandığını tespit ettiği kullanıcılara; üyeliğin askıya alınması, üyeliğin iptali gibi idari tasarruflar da uygular.

Sizin için Uygun Bilet Hangisi?

Bilet tercihlerini belirlemek tamamen alıcıların kendi yetkisindedir ve alıcılar sadece satıcının belirlediği şartları inceleyebilirler.

Biletalsat.com size; etkinliklerle aynı ve benzer tarihli biletleri detaylı inceleyerek sizin için en uygun bileti bulabileceğinizi hatırlatır.

Biletlerin ulaşımının hızlı olması için hızlı gönderim seçeneklerini seçebilirsin. Yurtdışında katılacağın etkinliğin bilet teslim noktasında, yurtdışında bir adres belirlemek de hesaplı olabilir.

Neden Biletalsat.com?

İçinde yer almak istediğiniz etkinlik için biletler çoktan tükenmiş olabilir. Buna rağmen etkinlik alanında hala boş koltuklar göreceksiniz. İstatistikler bize ortalama biletli %20’lik kullanıcının etkinlikte yer almadığını söylüyor.

İşte Biletalsat.com, etkinliğe katılamayan ancak biletini kullandırmak isteyen satıcılar ile, biletler tükenmiş etkinliklere uygun fiyatlarla bilet bulmak isteyen alıcıları güvenli bir ortamda bir araya getiren Türkiye’nin en büyük platformudur.

Biletalsat.com, doğruluğu teyit edilmeyen internet siteleri ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan güvensiz satışlara güvenli bir alternatif sunar.

Garanti Kapsamı Nedir?

Biletalsat.com, Fan Secure Teknolojisi ile bilet alış ve satışının %100 güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlar.

Üyelik ve doğrulama işlemlerinden bilet temini ve etkinlik sonrası sürece kadar tüm işlemler kullanıcıların tanımlı hesaplarıyla eşleştir ve sonraki organizasyonlar için bu verilerden yararlanılır.

Alıcılar için Fan Secure?

Biletalsat.com ilana verilmek istenen bir bileti, platformda satış aşamasına getirinceye kadar dokuz aşamalı bir güvenlik protokolünden geçirir. Bu durumda platformda satışta gördüğünüz bir biletin güvenilirlik durumu % 90’a yakındır..

Bununla beraber Biletalsat.com alıcılardan; süresinde biletlerini almalarını, teslim alınan biletler ile sipariş verilen biletlerin kontrol edilmesini ve biletlerin niteliklerinde herhangi bir eksiklik tespit ederse bunu bize bildirmesini bekler.

Biletalsat.com , alıcıları mağdur etmemek için elinden gelen tüm çabayı gösterir, eğer bir etkinlik iptal olur ve ertelenmezse herhangi bir koşul gözetmeksizin alıcının ücretini iade eder.

Satıcılar için Fan Secure?

Biletalsat.com satıcılardan; bilet satılmadan önce bilet fiyatını belirlemesini, satış politikalarını ve cezai politikaları iyi okuyup değerlendirmesini bekler.

Alıcıların gerekli onay ve yasal süreci olmadığı müddetçe satıcılarla doğrudan iletişime geçmemesini ve bilgilerine ulaşmamasını sağlar.

Yabancı uyruklu kişiler platformdan Yararlanabilir mi?

Yabancı uyruklu kişilerin pasaport numarası gibi evrensel ID numaraları ile platformdan yararlanması mümkündür. Bu nedenle Biletalsat.com, birden çok dil seçeneği ile 6 farklı ülkede yer alan etkinlikler için bilet alışverişi yapabileceğiniz güvenli bir altyapıya sahiptir.

Ancak Türkiye’deki passolig uygulaması gibi bazı ülkelerde ve bazı etkinliklerde, etkinliğe katlım şartları değişmiş veya kısıtlanmış olabilir. Buna ilişkin bilgiler bilet satış ekranında yer alır. Bu nedenle kullanıcıların katılmak üzere olduğu etkinliğin şartlarını taşıyıp taşımadığına dikkat etmesi gerekir.

Yabancı ülkelerde yer alan etkinliklere bilet alınabilir mi?

Biletalsat.com, 6 farklı ülkede yer alan etkinliklere bilet bulmanın en güvenli ve kolay yoludur. Bulunduğunuz ülkeden farklı bir ülkede yer alan etkinliğe katılmak üzereyseniz satış ekranında yer alan etkinlik şartlarına dikkat etmenizi, o şartları sağlıyor oluşunuzu teyit etmenizi umarız.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.