Pop Müziğin Sevilen İsmi Simge Biletleri Burada!

Müzik kariyerinde 2011 yılından beri büyük bir yükseliş yakalayan Simge konserlerine ara vermeden tüm hızıyla devam ediyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip Simge, 2015 yılında çıkardığı “Miş Miş” şarkısıyla esas çıkışını gerçekleştirerek radyo ve televizyonda en çok çalınan şarkı listelerinde uzun süre bir numarada kalmıştır.

Simge’nin canlı performansını sahnede izlemek ve onu yakından görmek istiyorsanız Simge 2020 konserlerini kaçırmayın. Simge konserlerine bilet bulmak için Biletalsat doğru adres. Biletalsat ile Simge bileti almak oldukça kolay ve hızlı. Biletalsat’ta bulunan Simge biletlerini kontrol edebilir ve istediğin bileti hemen alabilirsin.

Sevilen Şarkıları ile Simge Hayranlarıyla Buluşuyor

8 Ağustos 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Simge, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümde öğrenim gördü. Simge öğrencilik yıllarında çeşitli pop şarkıcılarına vokallik yaparak müzik kariyerine başladı. Pop müziğinin en sevilen isimlerinden Simge, 2011 yılında Serdar Ortaç’ın vokalliğini yaparken aranjör Erdem Kınay tarafından albüm teklifi aldı.

“Miş Miş” şarkısıyla kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Simge bileti almak için acele edin. Her konseri yoğun ilgi gören Simge biletleri tükenmeden siz de Simge’nin performansını canlı olarak izlemek için sahnedeki yerinizi alın ve müziğin keyfini doyasıya çıkarın.

Simge Biletleri Nereden Alınır?

Canlı performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Simge’nin sahne şovunu izlemek istiyorsanız siz de Biletalsat güvencesiyle Simge biletlerine ulaşabilirsiniz. Simge bilet almak isteyen müzikseverler için Simge biletleri bir tık uzakta.

Bilet almanın ve satmanın en başarılı adresi Biletalsat ile elinizde bulunan biletleri de hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Simge bilet satma işlemi için yapmanız gereken sadece sayfanın sağ üst köşesinden Bilet Sat butonuna tıklamak olacaktır.

Simge Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Simge bilet fiyatını merak ediyor ve Simge biletlerini en uygun fiyata almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Simge bilet fiyatı kategorilere göre düzenlenmiştir. Biletalsat adresinde Simge bilet fiyatı en düşükten en yükseğe doğru sıralanmıştır. Simge bilet almak istiyorsanız size en uygun bileti seçerek biletlerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Simge biletleri satışa çıktığında Biletalsat adresinde yayınlanan biletlere bakabilir ve bilet karşılaştırması yaparak en uygun bulduğunuz bileti kolaylıkla alabilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.