Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Simge 28 Eylül’de Harbiye Sahnesi’nde!

Pop müziğinin en sevilen isimlerinden Simge, 28 Eylül'de Harbiye konserleri kapsamında Açıkhava sahnesine çıkıyor. Harbiye Sahnesi’nde sevenleri için muhteşem bir performans sergileyecek olan Simge biletlerini Biletalsat güvencesiyle hemen alabilirsiniz.

2010 yılında müzik dünyasına adım atarak adından sıkça söz ettiren Simge bileti almak için acele edin. Yoğun ilgi gören konserleri ile binlerce hayranı olan Simge bileti almanın en hızlı ve kolay adresi Biletalsat.com.

Simge Biletleri Nereden Alınır?

Müziğin keyfini doyasıya yaşamak için Harbiye Açıkhava konserlerindeki yerinizi almak istiyorsanız hemen Biletalsat adresine gelin. Biletalsat.com ile Simge biletlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Biletalsat.com adresinden sadece Simge biletlerini almakla kalmaz aynı zamanda etkinliğe katılamamanız durumunda Simge bilet satma işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Simge bilet satma işlemi yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Biletalsat’a yüklediğiniz biletler hızlı bir şekilde satılır.

Simge Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Simge biletleri alıp, Harbiye konserlerini canlı olarak izlemek isteyenlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri “Simge bilet fiyatı ne kadar?” oluyor. Simge bilet fiyatı kategorilere göre düzenlenmektedir. Kategorilere göre değişen Simge bilet fiyatlarını uygun bir şekilde Biletalsat.com adresinde.

Simge bilet fiyatları Biletalsat.com sayfasında en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralanmıştır. Siz de kendinize uygun olan bileti seçebilir ve Simge’nin performansını canlı olarak izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Harbiye konser biletleri için buraya tıklayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.