Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A1 B1 C1 D1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 A B C D E F G A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 A B C D E F
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
4 Eylül Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Sivasspor – Erzurumspor Maçını Kaçırma!

Türkiye Süper Ligi’nde şampiyonluk yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Rekabet büyürken takımlar da kaybetmek istemiyor. Sen de Sivasspor’un ev sahipliğinde gerçekleşecek bu maça bilet almak istiyorsan Biletalsat.com adresine gel ve Sivasspor Erzurumspor biletlerine bir tıkla sahip ol.

Elinde bulunan Sivasspor Erzurumspor biletlerini satmak için en güvenilir adres Biletalsat.com oluyor. Sen de sayfamıza gel ve Sivasspor Erzurumspor bilet satışını hızlı bir şekilde gerçekleştir.

Sivasspor – Erzurumspor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Tuttuğun takımı desteklemek ve sevdiğin futbolcuların performansını canlı bir şekilde izlemek için sen de Sivasspor Erzurumspor biletine sahip olabilirsin. Yapman gereken sayfamızda yer alan Sivasspor Erzurumspor bilet fiyatlarını karşılaştırmak ve en uygun Sivasspor Erzurumspor bilet fiyatına ulaşmak. İstediğin kategoriyi seç ve tribünün en güzel yerinden maçı izleme şansını yakala.

Spor, sanat, festival gibi etkinliklere bilet arıyorsan doğru adrestesin. Sen de istediğin etkinliği seç ve biletlere bir tıkla sahip ol.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.