Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A1 B1 C1 D1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 A B C D E F G A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 A B C D E F
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
4 Eylül Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Sivasspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

Sivasspor – Fenerbahçe

Fenerbahçe dolu dizgin bir başlangıç yaptığı Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta sezonunda 15. Hafta mücadelesinde Sivasspor ile deplasmanda karşılaşıyor. Geride kalan 14 haftalık periyotta oldukça iyi bir grafik çizen ve ligin favorisi olduğunu gösteren Fenerbahçe inişli çıkışlı bir grafik çizen Sivasspor ile 4 Eylül Stadyumu’nda zorlu bir maça çıkıyor. Hava şartları futbol severler ve futbolcuları bir nebze tedirgin etse de iki ekibin de kafasında sadece kazanmak var.

Soğuk havada içini futbolla ısıtmak isteyen taraftarlar Sivasspor – Fenerbahçe maç biletlerini biletalsat.com’dan alarak kalite ve güvenin tadını çıkarıyor. Hem deplasman ekibinin hem de ev sahibinin taraftarları biletalsat.com’da ki Sivasspor – Fenerbahçe maç bilet fiyatlarından dolayı oldukça memnun gözüküyor.

Sivasspor ve Fenerbahçe 32. Kez Karşılaşıyor

Sivasspor ve Fenerbahçe ilk defa karşılaştıkları 2005 yılından beri toplam 31 mücadelede karşı karşıya geldi. Oynanan 31 mücadelenin 20sini Fenerbahçe kazanırken Sivasspor sadece 4 maçı galibiyetle tamamlamayı başardı. 7 maçta ise taraflar beraberliği bozamadı. Geçen yıl Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda iki ekip arasında oynanan mücadele golsüz eşitlikle tamamlanmıştı. Fenerbahçe Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ndeki maçı ise Fenerbahçe 2-1 kazanmayı başarmıştı.

Sivasspor’un sahasında oynanan maçlara bakıldığında Fenerbahçe 14 maçın 12’sini kazanarak rakibine büyük bir üstünlük kurmuş gözüküyor. En son 2014 yılında sahasında galip gelmeyi başaran Sivasspor yaklaşık 5 yıldır kendi evinde kazanmaya hasret. Bu maç aynı zamanda Sivasspor’un kazandığı son maç olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Sivasspor – Fenerbahçe bilet alma işleminizi biletalsat.com üzerinden gerçekleştirerek bu heyecanlı mücadeledeki yerinizi alabilirsiniz.

Sivasspor – Fenerbahçe Bilet Fiyatları

Fenerbahçe ile Sivasspor arasında oynanacak zorlu mücadele iki ekip taraftarlarını da oldukça heyecanlandırmış durumda. Soğuk havaya rağmen taraftarlar Sivasspor – Fenerbahçe maç bileti alma işlemlerini biletalsat.com üzerinden son hız ile sürdürüyor. Biletlerin hızla tükendiği maç öncesinde siz de biletinizi satın alarak tarihe canlı şahitlik edebilirsiniz. Fenerbahçeli taraftarların ilk yarıyı kayıpsız atlatma adına son viraj olarak gördükleri bu maç Sivasspor cephesi açısından yukarı tırmanmak için bir avantaj olarak görülüyor.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.