Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A1 B1 C1 D1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 A B C D E F G A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 A B C D E F A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 I1 J1 A B C D E F
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
4 Eylül Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Sivasspor – Kayserispor Maç Bileti Biletalsat.com’da!

2022 – 2023 sezonunun sonuna yaklaşırken kimin şampiyon olacağı futbol tutkunları tarafından merak konusu oluyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı Spor Toto Süper Ligi’nde 3 puan almak her takım için büyük önem taşıyor. Siz de bu futbol ateşinin arttığı bu dönemde takımınıza destek olmak istiyorsanız hemen Sivasspor Kayserispor maç biletinizi alın ve tribünden takımınıza destek olma fırsatını yakalayın.

Sivasspor Kayserispor bileti almak veya elinde bulunan bileti satarak Sivasspor Kayserispor maç bilet devir işlemi gerçekleştirmek isteyen spor taraftarları Biletalsat.com adresine gelerek bu işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler.

Sivasspor Kayserispor Maç Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Galibiyet serisi yakalayarak şampiyonluğu garantilemek isteyen Sivasspor, evinde ağırlayacağı Kayserispor’u da yenerek 3 puanı almak istiyor. Bu heyecanlı mücadeleyi kaçırmamak için siz de Sivasspor Kayserispor bileti alabilirsiniz. Sivasspor Kayserispor maç bilet devir işlemi gerçekleştirmek isteyenler Sivasspor Kayserispor bilet fiyatını karşılaştırmak istiyorlar. Uygun ve güncel Sivasspor Kayserispor bilet fiyatı için Biletalsat.com adresini takip etmeniz yeterli olacaktır.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.