Yetenekli Pop İkilisi Sofi Tukker İstanbul’da!

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern ikilisi sevenleriyle buluşmak için Türkiye’ye geliyor. Daha önce de Türkiye’de müzik tutkunları ile buluşan Sofi Tukker grubu, hayranları tarafından yoğun ilgi görmüştür. Siz de dansın tadını doyasıya çıkarmak ve bu ikilinin sahne şovunu canlı olarak izlemek için Biletalsat.com adresinden Sofi Tukker biletlerine ulaşabilirsiniz.

Özellikle “Drinkee” şarkısıyla isimlerini tüm dünyaya duyuran ikili müzik severler tarafından takip edilmeye başlanmış ve herkesin severek dinlediği bir grup olmuştur. Pek çok reklam filminde şarkıları kullanılan Sofi Tukker, ilk kez Türkiye’ye geldiğinde biletleri hemen tükenmiştir. Siz de biletler tükendi diye endişeleniyorsanız hemen Biletalsat.com adresine gelerek bilet almanın güvenilir yolu olan sitemizden Sofi Tukker biletlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sofi Tukker Biletleri Nereden Alınır?

Sofi Tukker, 90’lar house ve jungle pop tarzlarını bir araya getirerek farklı bir müzik yorumu ortaya koyuyor ve ortaya herkesin severek dinlediği yeni bir tür çıkıyor. Siz de bu ikilinin harika performansını canlı olarak izlemek; dans ve müziğin keyfini doyasıya yaşamak için hemen Biletalsat.com adresine gelin ve Sofi Tukker bilet alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirin.

Biletalsat.com adresinden Sofi Tukker bilet alma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi Sofi Tukker bilet satma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Elinde bilet bulunan ancak herhangi bir neden dolayısıyla etkinliğe gidemeyecek katılımcılar, Biletalsat.com platformundan Sofi Tukker bilet satma işlemi yapabilirler.

Sofi Tukker Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Tüm dünyanın takip ettiği ve müzik listelerinde milyonlarca kişinin şarkılarını dinlediği Sofi Tukker bilet almak isteyenler “Sofi Tukker bilet fiyatı ne kadar?” diye merak ediyorlar. Güncel Sofi Tukker bilet fiyatını Biletalsat.com adresinden bulabilirsiniz. Sofi Tukker bilet fiyatlarını yine Biletalsat.com platformundan karşılaştırabilir ve size uygun olan bileti alabilirsiniz.

Bilet almanın ve bilet satmanın güvenilir adresi Biletalsat.com ile Tarkan’dan Deep Purple’a kadar pek çok müzisyenin konserine bilet bulabilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.