Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 672,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 672,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Sofi Tukker 8 Mayıs’ta İstanbul’da!

“Drinkee” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan ve dünya çapında yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Sofi Tukker 8 Mayıs’ta İstanbul’a geliyor. Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in ikilisinin yarattığı Sofi Tukker biletlerini Biletalsat.com adresinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Daha önceki İstanbul’a gelip hayranları ile buluşan Sofi Tukker konseri için biletler hemen tükenmişti. Siz de Sofi Tukker’ın performansını canlı olarak izlemek; dans ve müziğin keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız Biletalsat.com adresinden kolaylıkla Sofi Tukker bilet alabilirsiniz.

Sofi Tukker Konseri Nerede Olacak?

Ünlü markanın reklam filmlerinde kullanılan şarkıları ile tüm dünya tarafından tanınan ve sevilen Sofi Tukker biletleri Biletalsat.com adresinde. Sofi Tukker konseri de Zorlu Center’da gerçekleşecek. Zorlu Center’a ulaşım özel araçla oldukça kolay olduğu gibi toplu taşıma ile de Zorlu PSM’ye kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Metro ve metrobüs ile ulaşım sağlamak isteyen katılımcılar, Zorlu Center’ın bulunduğu durakta inip hemen alışveriş merkezinin içine girebilirler.

8 Mayıs 2020 günü için kimseye söz vermeyin ve Sofi Tukker konserinde doyasıya eğlenmeye hazır olun.

Sofi Tukker Biletleri Nereden Alınır?

Biletalsat.com güvencesiyle bilet almak veya bilet satmak oldukça kolay. Müzik listelerinde milyonlarca dinlenmeye sahip Sofi Tukker bilet almak için de Biletalsat.com platformuna gelin ve istediğiniz bilete hızlı ve kolay bir şekilde sahip olun.

Elinde bilet bulunan ancak etkinliğe katılamayacak dinleyiciler de Biletalsat.com ayrıcalığı ile Sofi Tukker bilet satma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Sofi Tukker bilet almanın veya Sofi Tukker bilet satmanın en güvenilir yolu Biletalsat.com.

Sofi Tukker Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Sofi Tukker bileti almak veya Sofi Tukker Bilet satma işlemini gerçekleştirmek isteyenlerin en çok merak ettikleri soru “Sofi Tukker bilet fiyatı ne kadar?” oluyor. Sofi Tukker bilet fiyatını güncel ve uygun olarak bulabilmek için Bİletalsat.com adresini takip edebilirsiniz.

Sofi Tukker bilet fiyatını öğrenmek ve pek çok etkinliğe bilet bulmak için Biletalsat.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.