Sevdiğin Sporun Maç Biletleri Sizi Biletalsat.com’da Bekliyor!

Biletalsat.com ile tüm spor biletlerini ister satın alın isterseniz satın! Güvenilir alt yapısı ve geniş yelpazesi ile futbol biletleri, basketbol biletleri, tenis biletleri, golf biletleri yada motor sporları biletleri gibi tüm müsabaka biletlerinin adresi biletalsat.com!

Sevdiğiniz ve izlemekten keyif aldığınız spor dallarının tüm müsabakalarını biletalsat.com garantisi ve güvencesi ile satın alabilir ve keyifli mücadeleleri canlı olarak seyredebilirsiniz.

Hemen hemen herkesin sevdiği bir spor dalı ve izlemekten keyif aldığı spor müsabakaları vardır. Biletalsat.com sizlere sevdiğiniz spor müsabakalarını uygun fiyatlar ile izleme ve gidemeyeceğiniz ya da elinizde fazla olan biletleri satma imkanı sunmaktadır.

Herkes bilir ki bir spor müsabakasının keyfi canlı olarak izlendiğinde bir başkadır. Bir stadyumda, salonda ya da parkurda seyirci ve sporcular ile oluşan atmosfer asla ekrandan seyrederek tam anlamıyla yaşanamaz.

Siz de müsabakaları canlı olarak seyretmekten ve spor atmosferinden keyif alıyor musunuz? Futbol biletleri, golf biletleri, tenis biletleri veya motorlu spor biletlerine biletalsat.com garantisiyle uygun fiyatlar ile erişebilirsiniz.

spor biletleri nasıl alınır?

Müsabakaları Canlı Seyret ve Heyecana Ortak Ol!

Biletalsat.com ile dilediğiniz spor biletlerinin fiyatlarını öğrenebilir, karşılaştırabilir satın alabilir yada satabilirsiniz.

Biletalsat.com ile futbol biletleri, basketbol biletleri, tenis biletleri, golf biletleri ve motor sporları biletleri gibi spor biletleri satın alabilir ve etkinlikleri canlı olarak heyecan dolu bir şekilde takip edebilirsiniz.

Spor müsabakalarına karşı insanların ilgisi her geçen gün artmaktadır. İnsanlar sosyal bir etkinlik olarak spor müsabakalarını seyretmektedirler. Siz de bu etkinlikleri canlı olarak izlemenin heyecanını uygun fiyatlar ile yaşayabilirsiniz.

Futbol biletleri, tenis biletleri, golf biletleri ve motor sporları biletleri gibi aklınıza gelebilecek her spor dalı ile ilgili maç biletlerini biletalsat.com üzerinden sorgulayabilir fiyatlarını görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz.

spor bileti fiyatları

Biletalsat.com Spor Biletleri Nasıl Satın Alınır?

Biletalsat.com ile spor biletleri satın almak oldukça kolaydır. Bir pazar platformu olan biletalsat.com alıcının ve satıcının tüm haklarını koruyarak güvenli ve garantili bir ticaretin gerçekleşmesini sağlar.

Biletalsat.com adresine kolayca Google yada Facebook ile giriş yaparak veya üye ol seçeneği ile kayıt olarak giriş yapabilirsiniz. Giriş işleminiz gerçekleştikten sonra dilediğiniz satıcıdan dilediğiniz bileti satın alma işlemini garantili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Yaklaşan Etkinlikler

Fenerbahçe - Ümraniyespor Maç Biletleri
Fenerbahçe - Ümraniyespor
Fenerbahçe Ülker Stadyumu
En düşük fiyat

456,00 TRY

Beşiktaş - Kayserispor Maç Biletleri
Beşiktaş - Kayserispor
Beşiktaş Vodafone Park
En düşük fiyat

30,00 TRY

Trabzonspor - Galatasaray Maç Biletleri
Trabzonspor - Galatasaray
Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi

Gelecek Etkinlikler

Fenerbahçe - Hull City Maç Biletleri
Fenerbahçe - Hull City
Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu
En düşük fiyat

95,00 TRY

Dinamo Kiev - Fenerbahçe Maç Biletleri
Dinamo Kiev - Fenerbahçe
Miejski Stadyumu
En düşük fiyat

3.700,00 TRY

Medipol Başakşehir - Maccabi Netanya Maç Biletleri
Medipol Başakşehir - Maccabi Netanya
İstanbul Fatih Terim Stadyumu
En düşük fiyat

371,75 TRY

Fenerbahçe - Dinamo Kiev Maç Biletleri
Fenerbahçe - Dinamo Kiev
Fenerbahçe Ülker Stadyumu
En düşük fiyat

339,95 TRY

Maccabi Netanya - Medipol Başakşehir Maç Biletleri
Maccabi Netanya - Medipol Başakşehir
Netanya Stadium
En düşük fiyat

50,00 TRY

Atiker Konyaspor - BATE Borisov Maç Biletleri
Atiker Konyaspor - BATE Borisov
Konya Büyükşehir Stadyumu
En düşük fiyat

245,80 TRY

Trabzonspor - Sivasspor Maç Biletleri
Trabzonspor - Sivasspor
Atatürk Olimpiyat Stadyumu - Final
En düşük fiyat

434,68 TRY

Atiker Konyaspor - Medipol Başakşehir Maç Biletleri
Atiker Konyaspor - Medipol Başakşehir
Konya Büyükşehir Stadyumu

Kategoriler

f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.