Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 828,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 828,80 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Mega Star Tarkan Biletleri Büyük İlgi Görüyor!

Tarkan biletleri, Türkiye’nin dünyaca tanınmış en ünlü pop yıldızı Tarkan’ın konser biletleri hayranları tarafından büyük ilgi görüyor. Tarkan biletlerinizi siz de şimdi biletalsat.com ile satın alarak harika konserde yer alabilirsiniz.

Sahne şovları, şarkıları ve içtenliği ile Türk insanının sevgisini kazanan başarılı şarkıcımız Tarkan biletleri şimdi biletalsat.com adresinde! Tarkan biletleri ne zaman satışa çıkacak merak edenler biletalsat.com ile hemen şimdi Tarkan biletlerinizi satın alabilirsiniz!

23 Eylül’de Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’da sahne alacak. Her konseri gibi oldukça profesyonel ve eğlenceli geçmesi beklenen konser öncesi hayranlar Tarkan bileti nereden alabilirim merak ediyorlar. Tüm Tarkan gösteri biletlerini biletalsat.com üzerinden satın alın, müziğin keyfini canlı yaşayın!

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.