Teoman Biletlerine Yoğun İlgi Sürüyor!

Her konserinde dinleyicilerini kendine bir kez daha hayran bırakmayı başaran Teoman, eski ve yeni şarkılarını seslendirerek müzikseverlerin harika vakit geçirmesini sağlıyor. Sen de Teoman konserlerindeki yerini almak ve onun unutulmaz şarkılarına eşlik etmek istiyorsan Biletalsat ile Teoman bilet alma ayrıcalığını elde et.

Müziğin ritmini yakalamayı seviyor ve Türkçe rock dinliyorsan mutlaka Teoman’ın sahne performansını canlı olarak izlemelisin. Romantik tınıların ağır bastığı şarkıları dinlemek istiyorsan sen de Teoman bileti almak ve konserin tadını doyasıya çıkarmak için Biletalsat’a gel!

Rock Müziğin En Çok Sevilen İsmi Teoman

20 Kasım 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Teoman, lisans öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamış ve yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi kadın araştırmaları üzerinde yapmıştır. Ancak “Çizgi romanda kadının rolü” temalı tezi beğenilmeyince yüksek lisans öğrenimi yarıda kalmıştır.

1986 yılında müzik kariyerine başlayan Teoman, 1996 yılında “Ne Ekmek Ne de Su” adlı şarkıyı seslendirerek Roxy Müzik Yarışması’nda ‘En İyi Beste’ ödülünü ve “Yollar” şarkısıyla da ‘En İyi Söz’ ödülünü kazanmıştır. “Paramparça”, “17” ve “İki Yabancı” şarkılarıyla televizyon ve radyoda yer alan müzik listelerinde uzun süre bir numarada kalan şarkıcı geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Yaptığı şarkıları dillere dolanan ve her albümü büyük bir başarı elde eden Teoman biletlerini almak için acele et.

Teoman Konserlerini Kaçırma!

Bilet almanın ve bilet satmanın en hızlı adresi Biletalsat ile sen de Teoman bilet alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde bulunan biletleri konsere katılamayacağınız için satmak istiyorsanız da yine Biletalsat üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Teoman bilet satma işleminin de en hızlı adresi Biletalsat.com

Teoman Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Siz de Teoman konserlerine gitmek istiyorsanız Teoman bilet fiyatlarını karşılaştırmak için Biletalsat adresine gel. Kategorilere göre düzenlenmiş Teoman bilet fiyatları sayfamızda en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralanmıştır. Siz de Biletalsat ile Teoman bilet fiyatını en uyguna bulabilir ve konserdeki en güzel yere sahip olabilirsiniz.

Rock müziğinin başarılı ismi Teoman biletlerini bulmak ve diğer konserlerden haberdar olmak istiyorsanız Biletalsat’ı takipte kalın.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.