Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Zorlu PSM Turkcell Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Tolgshow 1 Şubat 2022'de Zorlu PSM'de!

Pek çok filmi ve sahne gösterisi ile izleyicilerin beğenisini toplamayı başaran Tolga Çevik, Tolghow stand up gösterisi ile seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Siz de Tolga Çevik’i sahnede canlı olarak izlemek ve yaptığı esprilerle doyasıya eğlenmek istiyorsanız hemen Tolga Çevik bileti alabilirsiniz.

“Vizyontele”, “Organize İşler”, “Patron Mutlu Son İstiyor” gibi gişe rekoru kırmış pek çok filmde rol alan usta oyuncu Tolgshow stand up gösterisi ile 1 Şubat'ta seyircileri Zorlu Center’a bekliyor. Siz de Tolgshow 2022 bileti alarak Tolga Çevik’i canlı olarak izleyebilir ve harika vakit geçirebilirsiniz.

1 Şubat 2022 Tolgshow Biletleri Nereden Alınır?

1 Şubat Salı günü gerçekleşecek olan Tolgshow sahne gösterisine gitmek isteyenler; bilet almanın ve satmanın güvenilir adresi Biletalsat.com platformundan Tolga Çevik bilet al işlemini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Tolga Çevik bilet almanın hızlı yolu Biletalsat.com olduğu gibi; elinizde bulunan ve herhangi bir nedenden dolayı gidemeyeceğiniz etkinlik için Tolgshow bileti de satabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Biletalsat.com adresinden biletinizi satmak istediğiniz etkinliğin sayfasına gelerek sağ üst köşede yer alan biletsat butonuna tıklamak. Ardından biletinizi satışa sunabilirsiniz.

Tolga Çevik Stand Up Gösteri Fiyatları Nedir?

Stand up gösterisine giderek doyasıya eğlenmek isteyen izleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de Tolgshow bilet fiyatları oluyor. Biletalsat.com adresinden değişik kategorilerde yer alan Tolgshow bilet fiyatlarına bakabilirsiniz. Biletalsat.com adresinden size uygun olan bileti seçerek Tolga Çevik bilet alma işlevini gerçekleştirebilirsiniz.

Konserden tiyatroya; basketbol maçından Şampiyonlar Ligi maçına kadar pek çok etkinliğe bilet bulabileceğiniz Biletalsat.com adresini takip ederek yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilir ve gitmek istediğiniz etkinliğin biletlerini bulabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.