Tottenham Hotspur Biletleri

İngiliz ekolü olarak da bilinen Tottenham Hotspur, Londra’nın kuzeyinde yer alan bir bölgede kurulmuştur. Formasının renginde lacivert ile beyazı bulunduran takımın simgesinde tavuk figürü bulunuyor. Futbol kulübünün piyasa değeri 800 milyon Euro civarında. Futbol kültürünün fazla olduğu bu ülkede maçların tamamı taraftarlar tarafından takip ediliyor. Premier League Ligi maç biletleri, yurtdışı maç bileti fiyatları, Tottenham Hotspur maç bilet fiyatları biletalsat.com internet sitesinden öğrenerek kolay ulaşıma sahip olan bu veri tabanı üzerinden ücretleri görebilirsiniz.

Tottenham Hotspur, İngiltere Milli takımının da ortak kullandığı Wembley Stadyumun da maçlarını oynuyor. 90 bin kişilik kapasiteye sahip olan bu stat da bilet bulmak çok kolay olmasa gerek. İngiltere ligi biletleri tükenmeden hızlı ve erkenden internetin olduğu her yerden temin edilebilir, yurtdışı maç bileti alma şansını yakala. Bunun yanı sıra Avrupa da oynanan maçlar için UEFA Avrupa Ligi biletlerini nereden alabilirim ve Şampiyonlar Ligi biletlerini nereden alabilirim sorusu kafanıza takılıyorsa cevabı biletalsat.com’dan bulabilirsiniz. Yüzde 85 oranıyla takımın büyük çoğunluğuna sahip olan ENIC grubundur. İngiltere Premier liginde 60 puan barajının üstünde bulunan Tottenham sıralama da ise 3. Sırada kendine yer buluyor. Son yıllarda ligde üst sıraları zorlayan bir takım olarak ön plana çıkıyor. Takım bünyesinde geleceğin yıldızları sayılabilecek isimleri de kadrosunda tutuyor. Tottenham Hotspur bilet fiyatları her bütçeye uygun şekilde web sitemizde bulabilirsiniz. Tottenham Hotspur bilet al stat da yerini al.

Şampiyonlar liginde de boy gösteren İngiliz ekibi bu sene dolu dizgin yoluna devam ediyor. Şampiyonlar ligi maç bileti fiyatları biletalsat.com’dan öğrenerek takımın maçlarını yerinde takip edebilirsiniz. Son 16 turunda olan Tottenham Hotspur, gruplarda 2. olarak Barcelona’nın ardından 8 puanla yükseldi. Bir üst turda da Almanya ekibi Borussia Dortmund ile karşı karşıya geldi. UEFA Avrupa Ligi maç bileti al seçeneği ile internet üzerinden UEFA Avrupa Ligi maç bileti fiyatları da dahil biletalsat.com üzerinden bakabilirsiniz. İki ekibin oynadığı ilk maçta Tottenham Hotspur rakibini 3-0 gibi net bir skorla yendi. Deplasmanda avantajlı taraf olan takım oldu. Şampiyonlar ligi maç bileti al güzel oyunu stat da deneyimlemeyi kaçırma.

Avrupa ligine gruplarda başlayan İngiliz ekibi Barcelona ‘nın ardından ikinci olarak bir üst tura yükselmeyi başardı. Gruplarda Inter gibi bir dev ile aynı puana sahip olmasına rağmen onu geride bırakarak son 16 tur biletini kaptı.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.