Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 1.680,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 1.680,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Bakü Olympic Stadium
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

EURO 2020 Final Maçlarında Heyecan Dorukta!

EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası, 60. yıl dönümünde 12 ülkede düzenlenerek tarihte bir ilke imza atacak. 12 Haziran’da Türkiye – İtalya maçı ile başlayacak olan şampiyona için Türkiye Milli maç bileti almak bir tık uzağınızda. Bilet almanın ve satmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan biletalsat.com ile uygun fiyatlara bilet bulabilir ve takımınızı tribünden destekleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

EURO 2020 Avrupa Final Şampiyonası’nda gruplar belli oldu. 12 Haziran’da başlayacak milli takım maçları için Türkiye de rakipleri ile eşleşti. Türkiye, İtalya ile karşılaşmasının ardından Galler ile oynayacak. Biletler tükenmeden Türkiye – Galler bileti almak için acele edin.

Türkiye – Galler Maç Biletleri Nereden Alınır?

EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın heyecanına ortak olmak için Milli takım maç bileti arayanların doğru adresi biletalsat.com. Biletalsat.com ile Türkiye – Galler maçı için bilet alabilir veya satabilirsiniz.

Milli takım maçlarını takip eden ve futbol heyecanını doyasıya yaşamak isteyenler, biletslsat.com’dan uygun fiyatlara Türkiye – Galler maç bileti satın alabilirler. Elinde Türkiye Milli maç bileti bulunanlar da ellerindeki biletleri biletalsat.com’a yükleyerek biletlerini satışa sunabilirler.

Türkiye – Galler Maçı Ne Zaman Oynanacak?

Sporun her alanında başarılar elde eden Türkiye EURO 2020 Avrupa Final Şampiyonası’nda da tüm Türkiye’yi heyecanlandırmaya devam ediyor. EURO 2020 Avrupa Final Şampiyonası’nda gruplar belli oldu. A grubunda yer alan Türkiye; İtalya, Galler ve İsviçre ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye – Galler maçı 17 Haziran Çarşamba akşamı oynanacak. Milli takım maçlarını yakından takip edenler, bu maçta da Türkiye’nin destekçisi olacak.

Türkiye – Galler maçı tarihinde tüm Türkiye yine ekranlara kitlenecek. Milli takımı tribünden izlemek ve bu heyecana ortak olmak isteyenler biletalsat.com adresinden uygun fiyatlara Türkiye – Galler maç bileti alabilirler.

Türkiye – Galler Maçı Hangi Statta Oynanacak?

Türkiye Milli maç bileti alarak tuttuğu takımı desteklemek isteyen sporsevenler için Türkiye – Galler maçının nerede oynanacağı merak konusu oldu. Türkiye – Galler maçı Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Siz de Milli takım maçlarındaki heyecanı yakalamak için biletalsat.com’da bulunan uygun fiyatlı biletleri kaçırmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.