Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 210,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 210,00 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Bakü Olympic Stadium
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

EURO 2020 Eleme Maçlarında Türkiye'nin Rakibi Galler!

EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası,'nda pandemi nedeniyle ertelenen Türkiye - Galler maçı bu sene yüzde 50 seyirci kapasitesiyle oyanancak. Sen de Türk Milli takımına destek vermek için Türkiye - Galler maç bileti alabilirsin.

Türkiye Milli maç bileti almak ve Türk milli futbol takımına destek olmak bir tıkla mümkün. Heyecanla beklenen mücadeleleri izlemek ve sahadan uzak geçen 1 yılın ardından futbol coşkusunu yeniden hissetmek için sen de hemen Türkiye - Galler maç biletlerine bir tıkla sahip ol.

Türk milli futbol takımının başarılarına tribünden şahit olmak veya takımını desteklemek istiyorsan bu heyecanlı karşılaşmadaki yerini al ve Türk milli takımının rakibi karşısındaki mücadelesini yakından izleme şansını yakala.

Türkiye – Galler Maç Biletleri Nereden Alınır?

EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın heyecanına ortak olmak için Milli takım maç bileti arayanların doğru adresi biletalsat.com. Biletalsat.com ile Türkiye Galler maçı için bilet alabilir veya Türkiye Galler maç bileti satabilirsiniz.

Türkiye Galler biletlerine bir tıkla ulaşabileceğiniz en güvenilir platform Biletalsat.com ile sen de Türk milli takım maçlarına en hızlı şekilde bilet bulabilirsin. Eğer elinde bulunan biletler için Türkiye Galler maç bileti satmak istiyorsan Türkiye Galler maç biletini sitemize yükleyerek hızlı bir şekilde biletinin satışını tamamlayabilirsin.

Türkiye – Galler Maçı Ne Zaman Oynanacak?

Sporun her alanında başarılar elde eden Türkiye EURO 2020 Avrupa Final Şampiyonası’nda da tüm Türkiye’yi heyecanlandırmaya devam ediyor. EURO 2020 Avrupa Final Şampiyonası’nda gruplar belli oldu. Heyecanla geçecek olan grup maçlarında Türk milli takımının en önemli rakiplerinden biri de Galler milli takımı.

Türkiye Galler maçı 16 Haziran Çarşamba akşamı oynanacak. Milli takım maçlarını yakından takip edenler, bu maçta da Türkiye’nin destekçisi olacak.

Türkiye Galler maçı için tüm Türkiye yine ekranlara kitlenecek. Milli takımı tribünden izlemek ve bu heyecana ortak olmak isteyenler biletalsat.com adresinden uygun fiyatlara Türkiye Galler maç bileti alabilirler.

Türkiye – Galler Maçı Hangi Statta Oynanacak?

Türkiye Milli maç bileti alarak tuttuğu takımı desteklemek isteyen sporsevenler için Türkiye Galler maçının nerede oynanacağı merak konusu oldu. Türkiye – Galler maçı Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Siz de Milli takım maçlarındaki heyecanı yakalamak için Biletalsat.com’da bulunan uygun fiyatlı biletleri kaçırmayın.

Türkiye - Galler Maç Bileti Fiaytları Nedir?

Türkiye Galler maç biletlerine sahip olmak isteyen futbol tutkunları için Türkiye Galler maç bileti fiyatları sayfamızda en uygun şekilde yer almaktadır. En ucuz biletten başlayarak sıralanan Türkiye Galler maç bileti fiyatlarından istediğiniz kategoriye göre seçim yaparak biletinizi hemen alabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.