Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

CS-A CS-B CS-C CS-A CS-B CS-C 102 103 104 105 106 115 116 117 118 119 101 107 109 112 114 120 122 125 110 111 123 124 201 202 203 204 205 206 207 214 215 216 217 218 219 220 208 213 221 226 209 210 211 212 222 223 224 225
Filtrele

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 33,60 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için ortalama bilet fiyatı 33,60 TRY tutarındadır, toplu bilet alımları için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Ankara Spor Salonu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

FIBA Avrupa Şampiyonası Elemeleri: Türkiye – Hollanda!

Sporun her dalını ilgi ile izleyip, milli maçlarda takımımıza destek olmak istiyoruz. FIBA Avrupa Şampiyonası eleme maçlarında Türkiye’nin rakipleri de belli oldu. Almanya’da gerçekleşen kura çekiminde A Milli Erkek Takımı D grubunda yer aldı.

A Milli Erkek Takımı’mızın rakipleri ise Hırvatistan, Hollanda ve İsveç. Siz de bu basketbol ateşinde Türkiye’ye destek olmak için hemen Türkiye Hollanda basketbol maç bileti alın ve bu heyecanlı maçı canlı izleme fırsatı yakalayın.

Basketbol milli takımları maçlarının biletini almanın en doğru, hızlı ve güvenilir adresi Biletalsat.com ile Türkiye’de oynanacak FIBA Avrupa Şampiyonası eleme maçına biletinizi hemen alın.

Türkiye – Hollanda Basketbol Maçı Nerede Oynanacak?

21 Şubat Cuma günü gerçekleşecek olan Türkiye – Hollanda basketbol bileti almak isteyenler için maçın nerede ve saat kaçta oynanacağı merak konusu olmuştur. Türkiye – Hollanda karşılaşması saat 20.00’de Ankara Spor Salonu’nda oynanacak. Ankara Spor Salonu’na özel araç yerine toplu taşımayı tercih etmek isteyen izleyiciler salonu otobüs veya metro ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Türkiye – Hollanda Basketbol Maç Biletleri Nereden Alınır?

Türkiye Basketbol Milli Takımı’nı desteklemek ve bu heyecanlı maçtaki yerinizi almak istiyorsanız hemen Biletalsat.com adresine gelin ve stattaki dilediğiniz kategorideki bileti seçin siz de Türkiye – Hollanda maç biletlerine sahip olun.

Bilet almanın ve satmanın hızlı ve güvenilir adresi Biletalsat.com ile daha pek çok basketbol karşılaşmasına bilet bulabilirsiniz.

Türkiye – Hollanda Biletleri Ne Kadar?

Türkiye Basketbol Milli Takımı ve Hollanda Basketbol Milli Takımı karşılaşmasını yerinde canlı olarak izlemek için biletler tükenmeden hemen biletiniz alın. Türkiye – Hollanda basketbol bilet fiyatlarını uygun şekilde Biletalsat.com adresinden bulabilirsiniz.

Daha pek çok basketbol, futbol karşılaşmasına bilet bulmak ve etkinlikleri kaçırmamak için Biletalsat.com platformunu takip etmeyi unutmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.