Ücretsiz Passo Üyeliği Nedir?

1.Passo üyeliği nedir?

14 Nisan 2014 tarihinde hayatımıza giren Passolig uygulaması ile bazı yasal düzenlemeler oluşturulmuştur. Tüm Süper Lig maçlarına, Türkiye’de oynanan Türk futbol takımlarının oynadığı bazı uluslararası maçlara, bazı konser ve etkinliklere giriş yapabilmek için Passo üyeliğine sahip olunması gerekmektedir. Passo üyeliğine geçiş ile birlikte basılı biletler yerini elektronik biletlere bırakırken; taraftarlara, izleyicilere kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara ve etkinlik alanlarına giriş imkanı sağlanıyor.

 

2.Nasıl ücretsiz Passo üyesi olabilirim?

Ücretsiz Passo üyesi olabilmek için öncelikle arama motorlarına Passo üyelik aç yazmanız gerekmektedir, böylece karşınıza Passo platformunun resmi hesabı çıkacaktır. Passo uygulamasına üye olabilmeniz için sizden istenilen e-posta, ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, ülke, şehir gibi zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Ardından kendinize şifre belirleyin böylece Passo uygulamasına üye olacaksınız.

 

3.Passo üyesi olmak Biletalsat.com için neden önemli?

Passo üyesi olmanız, bilet aktarımının hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Ayrıca unutulmamalıdır ki; biletalsat.com’a üye olduğunuz e-posta adresiniz ile Passo üyeli açmanız gerekmektedir. Başka bir e-posta adresi ile üyelik açmanız durumunda bilet aktarımı gerçekleşmeyecektir.

 

4.Neden bu etkinlikte ücretsiz Passo üyeliği gerekli?

2019 yılında başlatılan Fenerbahçe basketbol karşılaşmalarındaki düzenleme ile Passolig Kartı bulunmaksızın sadece ücretsiz Passo üyeliği açarak satın aldığınız bileti hesabınıza aktarabilirsiniz.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.