Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F A B C D E F G A B C D E F G H A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 A3 B3 C3 D3 A B C D
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Yeni Malatya Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Yeni Malatyaspor – Çaykur Rizespor

Türkiye Süper Ligi heyecanı devam ediyor. Sen de bu 3 puan yarışında takımının galibiyet kazanmasını istiyorsan Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor maç bileti alabilirsin. En sevilen maçları canlı izlemek istiyorsan tribündeki yerini al. Tuttuğun takıma destek ol ve en sevdiğin futbolcuları yakından izleme şansını yakala.

Yeni Malatyaspor – Çaykur Rizespor Biletleri Nereden Alınır?

Bilet alışverişinin en güvenilir adresi Biletalsat.com ile Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor biletlerine bir tıkla ulaşabilirsin. Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bilet devir işlemini sayfamızdan kolayca gerçekleştirebilir ve tribünden bu futbol maçını canlı izleme imkanı bulabilirsin.

Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bileti almak Biletalsat.com ile oldukça hızlı ve kolay. Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bilet satışı yapmak isteyen spor tutkunları de Biletalsat.com adresini tercih ediyorlar.

Yeni Malatyaspor – Çaykur Rizespor Bilet Fiyatları Ne Kadar?

En uygun Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bilet fiyatlarına ulaşmak için sayfamızı kontrol edebilirsin. Kategoriler şeklinde düzenlenen biletlerden en uygun Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bilet fiyatını seçmek için biletler arasında karşılaştırma yapabilirsin. İstediğin kategoriyi seçip en uygun Yeni Malatyaspor Çaykur Rizespor bilet fiyatlarını bul ve tribünden takımını destekle.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.