Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın

A B C D E F G A B C D E F G A B C D E F A B C D E F G A B C D E F G H A1 B1 C1 D1 E1 F1 G1 H1 A2 B2 C2 D2 E2 F2 G2 H2 A3 B3 C3 D3 A B C D
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Yeni Malatya Stadyumu
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Yeni Malatyaspor – Hatayspor

Türkiye Süper Lig’inde sezon sonuna doğru ilerlerken heyecan giderek artıyor. Sen de bu heyecana ortak olmak için Biletalsat.com güvencesiyle Yeni Malatyaspor Hatayspor maç bileti al. En sevdiğin futbolcuların performansını canlı olarak izlemek ve tuttuğun takıma tribünden destek vermek istiyorsan hemen Yeni Malatyaspor Hatayspor maç bileti alabilirsin.

Sezona bomba gibi başlayan Hatayspor deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşılaşıyor. Bu heyecan dolu geçecek maçı kaçırmak istemeyen sporseverler Yeni Malatyaspor Hatayspor maç bilet devrini gerçekleştiriyor.

Yeni Malatyaspor – Hatayspor Bilet Fiyatları Nedir?

Futbol coşkusunu canlı yaşamak istiyorsan Yeni Malatyaspor Hatayspor biletlerine Biletalsat.com ile bir tıkla ulaşabilirsin. Yeni Malatyaspor Hatayspor bilet fiyatları kategorilere göre farklılık göstermektedir. Sen de en uygun Yeni Malatyaspor Hatayspor bilet fiyatına ulaşmak istiyorsan Biletalsat.com adresindeki biletleri karşılaştırabilirsin.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.