Yıldız Tilbe Biletlerine Yoğun İlgi!

Romantik besteleriyle tüm Türkiye’yi kendisine hayran bırakan Yıldız Tilbe, muhteşem sesi ve sahne danslarıyla yediden yetmişe herkesi büyülemeye devam ediyor. Müzik kariyerine İzmir’de başlayan Yıldız Tilbe, yazdığı şarkılarla herkesi etkilemiş ve herkes tarafından beğenilen bir sanatçı olmuştur. Siz de Yıldız Tilbe konserlerinden haberdar olmak istiyorsanız hemen Biletalsat adresine gelin ve Yıldız Tilbe biletlerini kaçırmayın.

Yıldız Tilbe biletlerini hemen almak ve Yıldız Tilbe 2020 konserlerini kaçırmamak için hemen Biletalsat sayfasına gelin ve biletlerinize hızlı bir şekilde ulaşın.

Romantik Şarkıların Başarılı İsmi Yıldız Tilbe!

1990 yılında müzik kariyeri hayatına başlayan Yıldız Tilbe, yıllar içinde büyük bir hayran kitlesi edinmiş ve tüm konserleri yoğun ilgi görmeye başlamıştır. 1991 yılında kendisini dinlemeye gelen Sezen Aksu ile müzik kariyeri yükselişe geçen Yıldız Tilbe, İzmir’den İstanbul’a gelir. Yıldız Tilbe, 1994 yılında ilk albümü “Delikanlım”ı yayınlar ve büyük bir ilgi toplar.

Tarkan, Levent Yüksel gibi birbirinden ünlü isimlere yazdığı şarkıları da veren Yıldız Tilbe, pek çok başarılı şarkıya da böylece imzasını atmıştır. Sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe’nin 2018 yılında 39 yıldız sanatçı tarafından şarkıları okunmuş ve bu şarkılar bir albümde toplanmıştır.

Yıldız Tilbe bilet almanın adresi Biletalsat güvencesiyle siz de Yıldız Tilbe biletlerini güven içinde alın ve sevilen sanatçının konserlerini canlı izleme şansını yakalayın.

Yıldız Tilbe Bileti Nereden Alınır?

Yediden yetmişe herkesin duygularına hitap etmeyi başaran Yıldız Tilbe pek çok hit parçayı da seslendirmiştir. Muhteşem sesi ve kendine özgü danslarıyla siz de Yıldız Tilbe bilet alma işlemi yaparak onun konserlerini sahnede canlı olarak izlemek istiyorsanız hemen Biletalsat’a gelin.

Biletalsat güvencesiyle kolaylıkla Yıldız Tilbe bileti alabilirsiniz. Biletalsat adresinde sadece Yıldız Tilbe bilet alma işlemi değil, elinizde bulunan biletleri de yapabilirsiniz. Yıldız Tilbe bilet satma işlemini Biletalsat ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yıldız Tilbe bilet fiyatını merak ediyorsanız kategorilere göre düzenlenen fiyatları yine Biletalsat adresinde bulabilirsiniz. Biletalsat’ta en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralanan Yıldız Tilbe bilet fiyatını karşılaştırabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.