Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

Harbiye Sahnesi 2 Ağustos'ta Yıldız Tilbe’yi Ağırlıyor!

Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçılarından biri olan Yıldız Tilbe, 2 Ağustos'ta Harbiye Sahnesi’ne çıkmak için hazırlanıyor. Sevenlerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatacak olan Yıldız Tilbe bileti almak için acele et.

Güçlü bir dille yazdığı şarkılarıyla gönüllerde yer edinen Yıldız Tilbe, her sene olduğu gibi bu sene de Harbiye konserlerindeki yerini alıyor. Yıldız Tilbe’nin şarkılarındaki eşsiz yorumu canlı olarak dinlemek için hemen Yıldız Tilbe biletlerine göz at.

Yıldız Tilbe Biletleri Nereden Alınır?

Müzik dinlemenin keyfini canlı olarak çıkarmak isteyenler Yıldız Tilbe bileti alarak Harbiye Açıkhava konserlerine katılmak istiyorlar. Siz de Yıldız Tilbe biletlerini Biletalsat güvencesiyle kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bilet almanın ve satmanın güvenilir adresi Biletalsat ile Yıldız Tilbe bileti alabilir, Yıldız Tilbe’yi sahneden izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Biletalsat.com ile elinizde bulunan biletleri de kolayca satışa sunabilirsiniz. Yıldız Tilbe bilet satma işlemi için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yıldız Tilbe Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

26 Temmuz’da gerçekleşecek olan konser için “Yıldız Tilbe biletleri ne zaman satışa çıkıyor?” diye düşünenler bu sayfadan biletlere ulaşabilirler. Yıldız Tilbe konser biletlerine ulaşmak ve Yıldız Tilbe bilet fiyatlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Yıldız Tilbe bilet fiyatları kategorilere göre sıralanmıştır. Biletalsat.com adresindeki Yıldız Tilbe bilet fiyatının en düşükten en yüksek fiyata doğru sıralandığını görebilirsiniz. Siz de en uygun bileti seçerek Harbiye konserlerindeki yerinizi alın ve Yıldız Tilbe’nin sahne performansını canlı olarak izlemenin keyfini çıkarın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.