Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.

Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın

C1 C2 C3 A B D E H K L M F G N P
Filtrele
Biletalsat.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp, sadece bilet alıcıları ile bilet satıcılarını bir araya getiren online paylaşım platformdur.
Etkinlik mekanına girerken mutlaka maske takılmalı ve etkinlik mekanında sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hareket edilmelidir. Buraya tıklayın
Genel Notlar
 • Yaş kısıtlamaları uygulanabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için etkinliğin yapılacağı yere danışın.
 • Etkinlik tarih ve saati değişikliğe uğrayabilir, güncellemelerle ilgili olarak yerel listeleri kontrol etmek size kalmıştır.
 • Satınalma işleminizden sonra, bilet teslim bilgileriniz ve zamanlama konusunda bir doğrulama e-postası alacaksınız.
 • Fiyatlar satıcılar tarafından ayarlanmakta olup, piyasa fiyatından daha düşük ya da yüksek olabilir. Bilet başına orijinal piyasa değeri (ücretler hariç): 1,19 - 5928605,2 RSD
Mekan Hakkında
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
 • Şehrin en iyi mekanlarından
 • Harika atmosfer
 • Harika tesisler
 • Harika ulaşım olanakları
 • Mekanın her tarafından mükemmel görüş açısı
 • Mükemmel kalabalık yönetimi
 • Civarda güzel restoranlar
f-item
Biletalsat.com Garantisi

Hem alıcılar hem de satıcılar için biletalsat size hızlı, etkin ve eksiksiz bir bilet paylaşım ortamı sağlar. Eğlence garantisini ise katılmak üzere olduğunuz etkinlik.

f-item
Binlerce Etkinlik

Festivalden Tiyatroya, Konserden Spor karşılaşmalarına kadar şehrin nabzını tutan binlerce etkinliğin gişesindesiniz. Lütfen sıranızı kaybetmeyin.

f-item
Kolay ve Hızlı Kullanım

Biletalsat’ın seri ve pratik arayüzüyle bilet almak artık daha kolay! İstediğiniz etkinliğe gitmek üzere yola çıkın. Etkinlik alanına ulaşmadan bilet cebinizde olsun.

28 Ağustos Yıldız Tilbe Konserine Yoğun İlgi!

Yediden yetmişe herkesin severek dinlediği romantik şarkıların sahibi Yıldız Tilbe, 28 Ağustos’ta sevenleriyle buluşacak. Siz de Yıldız Tilbe biletlerine göz atarak kendinize uygun bileti seçebilir ve Yıldız Tilbe’yi canlı olarak izleyebilirsiniz.

Muhteşem sesi, kendine has danslarıyla her zaman geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yıldız Tilbe yine dinleyicileri için harika bir sahne gösterisi hazırlıyor. Siz de bu gösteriyi kaçırmayın ve Biletalsat güvencesiyle Yıldız Tilbe bilet alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirin.

Yıldız Tilbe Konseri Nerede?

Konserleri her zaman yoğun ilgi gören Yıldız Tilbe, 28 Ağustos günü Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne çıkacak. Harbiye konserleri tüm hızıyla devam ederken aşk şarkılarının usta ismi Yıldız Tilbe’yi dinlemek için siz de hemen Yıldız Tilbe bileti almak için acele edin.

Açık hava da konser dinlemenin tadı bir başka diyorsanız ve Harbiye konserlerini kaçırmak istemiyorsanız Yıldız Tilbe bileti alarak müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yıldız Tilbe Konser Bileti Nereden Alınır?

Yıldız Tilbe bilet almanın en hızlı ve güvenilir adresi Biletalsat.com. Biletalsat adresinde Yıldız Tilbe bilet alma işlemi yapabileceğiniz gibi elinizde bulunan biletleri de kolaylıkla satabilirsiniz. Yıldız Tilbe bilet satma işlemi yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bilet sat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

“Yıldız Tilbe bilet fiyatları ne kadar?”, “Yıldız Tilbe biletleri ne zaman satışa çıkıyor?” diye düşünenler de Biletalsat adresinde tüm sorularına cevap bulabilirler. Yıldız Tilbe bilet fiyatları farklılık gösteren kategorilere göre değişmektedir. Biletalsat sayfasında Yıldız Tilbe bilet fiyatları en düşükten en yükseğe doğru sıralanmıştır. Size en uygun bileti seçin ve bu yılın son Harbiye Açıkhava konserlerini kaçırmayın.

İlgilendiğiniz etkinliklerden anlık haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.